Yükleniyor...

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik neden gerekli?
Sitemizden ürün satın alabilmek ve satın aldığınız ürünleri 7 gün 24 saat yönetebilmek amacıyla hazırladığımız müşteri panelimize erişebilmeniz için serverscity.net üzerinde bir hesabınız olmalıdır. Bunun yanı sıra size ürünlerimiz ve serverscity.net ile ilgili en güncel duyuruları ve ürün güncellemelerini üyelik sırasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize veya cep telefonunuza SMS ile göndermekteyiz.

Kimlik Numaram Neden Gerekli?
* 29/08/2006 Tarihli, 26274 Sayılı Resmi Gazete'de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 Tarihinden itibaren Kimlik numarası belirtmeniz yasal zorunluluktur.

SÖZLEŞME:

1-) Bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır,
2-) Üyelik bilgileri kesinlik ile doğru olarak verilmelidir,
3-) Şirketimiz üyeliğinizi iptal etme hakkını saklı tutar,
4-) Gerçeği yansıtmayan bilgi yer alan üyelikler iptal edilir,
5-) Her bir mail adresi ile sadece bir üyelik açılabilir,
6-) Üyelikler log kayıtlarının saklanma zorunluluğu ilkesine bağlı olmak üzere giriş yapılmadığı süreç itibari ile 5 yıl silinemez,
7-) Üyeliğinde borç olan ve bir ay içerisinde borç kapatılmamış ise üyelik ve içerisindeki tüm hizmetler kapatılabilir,
8-) Borcunuz olması ve uyarılara rağman ödeme yapmamanızda, varsa üyeliğinize tanımlı kredi kartınızdan borcunuz tahsil edilir,
9-) Tarafımızdan gönderilen hertürlü reklam, uyarı, uyarı ve bilgi SMS ve e-postaları almayı kabul etmiş sayılırsınız,
10-) Üye olunduğu anda serverscity.net adresinde ki sözleşmeler kategorisinde ki tüm sözleşme kabul etmiş sayılır.
11-) Üyeliğin sahte veya alakasız kimlik bilgileri ile açılmasından şüphe duyulması üzerine üye girişi engellenir ve kimlik talep edilir.
12-) Firmamıza ait yasal olarak kanıtlanmamış bir konu olmadan, internette ve yazılı basında açıldığı tespit edilen herhangi bir şikayete ait üyelik, tespit edilmesi durumunda ilgili üyelik,aktif hizmetleri durdurulabilir ve doğabilecek her türlü zarardan firmamız sorumlu tutulamaz. İlgili üyelik hakkında firmamız bu olumsuz görüşünden dolayı yasal işlem başlatabilir.

**Üye Olmanız Halinde Yukarıda Yer Alan Tüm Maddeleri Kabul Ediyor ve Onaylamış Sayılırsınız.

Müşteri Alanı