Yükleniyor...
ServersCity - ABD lokasyon niche hosting

ABD Niche hosting

ABD Lokasyon hosting

Gelirli niche siteleriniz için ideal konumda abd lokasyon hemde ilk ay ücretsiz web hosting hizmeti.

Niche nedir ?

Niche Kelime, belli bir alanın sınırlı bir kısmında Google kullanıcılarının belirli bir sıklıkta aradığı, rekabeti az geliri yüksek kelimelerdir.

Google’da bu kelimelerle üst sıralara çıkarak Adsense’den para kazanabilirsiniz. Konuyu daha da açacak olursak! Mesela “rent a car” kelimesi zor bir kelimedir. Ve rekabeti çok yüksektir. Eğer çok ciddi bir bütçeniz ve uzun zamanınız yoksa bu kelimede ilk 3 sıraya yerleşemezsiniz. Ancak “Cheap Rent a Car California Firms” kelimesi ise “Long tail” yani uzun kuyruk bir Google aramasıdır. Yani ilk örneğimizdeki Rent A Car kelimesi kiralık araba anlamına gelirken ikinci örneğimizdeki “Cheap Rent a Car California Firms” kelime grubu, Kaliforniya ucuz araba kiralama firmaları anlamına gelir. Google’de yapılan aramaların %80’den fazlası en az 3 kelimeden oluşan aramalardır. Dolayısıyla Rent a Car kelimesinde rekabet yüksek başarı şansı neredeyse “0”dır ancak ikinci örneğimizde California araba kiralama şirketleri hakkında bilgi verirsek. Californiadaki araba şirketlerinin reklamları sitemizde dönmeye başlar. İki şekilde de karlı çıkarız. 1. araba kiralama kelimesi Adwords değeri yüksek bir kelimedir. Yani tık başına Adsense’den aldığı pay bi hayli iyidir. İkincisi California’daki otomobil kiralama şirketlerini arayanlar reklamlara tıklayıp direk Kaliforniya otomobil şirketlerine giderler. Böylece tık oranınız artar, gelirleriniz katlanır.

Web HostingSıkça Sorulan Sorular

ServersCity reseller ve hosting hizmeti olarak Resellerclub firmasının ürünlerini kullanmaktadır. Resellerclub 7/24 personeli ile hızlı çözüm ve daha iyi bir alt yapı sunduğun kendileri ile çalışmaktayız.

Evet haftalık olarak yedekleme mevcuttur.

Evet siteye / 3 gb a kadar ücretsiz taşıma yapmaktayız.

Ücretli hizmet alırsanız kayıtsız şartsız 2 gün boyunca iade garantisi vardır.

Maalesef, yazılım bilgileri konusunda desteğimiz bulunmamaktadır.

Müşteri Alanı